Rap ile ilgili hersey burda. www.RapLife.forumdizini.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rap ile ilgili hersey burda. www.RapLife.forumdizini.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Kolera-Sagopa Kajmer Soğuk Kuvvet
cash flow sosyetenin piçi I_icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 12:35 pm tarafından PA[TR]ON

» Sadece şaka
cash flow sosyetenin piçi I_icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 3:33 pm tarafından PA[TR]ON

» Bir Kız Vardı
cash flow sosyetenin piçi I_icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 3:14 pm tarafından PA[TR]ON

» Sir Mc - Duygusal Ergen (Emolara Diss)
cash flow sosyetenin piçi I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 11:28 am tarafından PA[TR]ON

» Mc Ender - Öys Öss
cash flow sosyetenin piçi I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 11:27 am tarafından PA[TR]ON

» Buğra Milat - Mekanımız Cehennem
cash flow sosyetenin piçi I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 11:25 am tarafından PA[TR]ON

» cash flow dostum yok
cash flow sosyetenin piçi I_icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 3:29 pm tarafından PA[TR]ON

» cash flow sosyetenin piçi
cash flow sosyetenin piçi I_icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 3:28 pm tarafından PA[TR]ON

» cash flow dur dedik bak
cash flow sosyetenin piçi I_icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 3:27 pm tarafından PA[TR]ON

En iyi yollayıcılar
PA[TR]ON
cash flow sosyetenin piçi I_vote_lcapcash flow sosyetenin piçi I_voting_barcash flow sosyetenin piçi I_vote_rcap 
KarizmA
cash flow sosyetenin piçi I_vote_lcapcash flow sosyetenin piçi I_voting_barcash flow sosyetenin piçi I_vote_rcap 
JungLePotioN
GizemLi_Boy
Cr4Sh
ajantky
febelsa
LeonTheProf
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 14 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CarlitoAli

Kullanıcılarımız toplam 97 mesaj attılar bunda 69 konu

cash flow sosyetenin piçi

YazarMesaj
PA[TR]ON
Profesyonel Üye
PA[TR]ON

cash flow sosyetenin piçi Empty
MesajKonu: cash flow sosyetenin piçi   cash flow sosyetenin piçi I_icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 3:28 pm

ÇAĞDAŞ
Rüyalardan tuttum geldim seni kurtarmak için düşlerimin arasında kaybolup gitmişim yaşıyorum derken ben içten içe bitmişim dirilmişim 35. koğuşta idamımı beklemişim varoş yokuşunda seçilmişim ben bu hayat koşusunda durma,seni durdurmak isteyenler var vurma,vurduğun kadar sana zarar arar insanoğlu hep dengi dengini rengi rengini bulabilmek çok zor kafa yor,çaba göster kişiliktir gözler benim için sözden önemlidir özler alev aldı közler geçmişimin içinde zaman biçiminde derinlerde yol aldım bunaldım hayatımda çok yara aldım araladım kapıları karanlıkta parladım
NAKARAT
araladım çıkış kapısının içi yaraladım seni sosyetenin piçi dinle karar ver kendi seçimini öğreneceksin emeklinin geçimini [2]
VOLKAN
Dert,keder,çile her zaman bizimle diz dize burda hep biz bize siz önce durup durup bakın kendinize suç kusur aramayın kendinizce kimsede Tanrı hep bizimle isyan değil şükret haline herkes yalın herkes kusursuz kendince deme ben mutluyum,ben soyluyum,ben temiz huyluyum boşuna kendinle çok övünme bak bi dününe bak bi bugününe değişti mi?hayır dün neysen bugün öylesin aynısın,onu bırak sen de sen de bir insansın kusursuz hatasız insan olmaz hayattır bu yarın ne olacak belli olmaz yarınları kim garanti edebilir zaman durmaz herkes elbet göçüp gider bu dünyadan
NAKARAT
araladım çıkış kapısının içi yaraladım seni sosyetenin piçi dinle karar ver kendi seçimini öğreneceksin emeklinin geçimini [2]
https://raplife.forumdizini.com

cash flow sosyetenin piçi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CASH FLOW HAKKINDA
» cash flow dur dedik bak
» cash flow dostum yok