Rap ile ilgili hersey burda. www.RapLife.forumdizini.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rap ile ilgili hersey burda. www.RapLife.forumdizini.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Kolera-Sagopa Kajmer Soğuk Kuvvet
sagopa konuşuyor I_icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 12:35 pm tarafından PA[TR]ON

» Sadece şaka
sagopa konuşuyor I_icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 3:33 pm tarafından PA[TR]ON

» Bir Kız Vardı
sagopa konuşuyor I_icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 3:14 pm tarafından PA[TR]ON

» Sir Mc - Duygusal Ergen (Emolara Diss)
sagopa konuşuyor I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 11:28 am tarafından PA[TR]ON

» Mc Ender - Öys Öss
sagopa konuşuyor I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 11:27 am tarafından PA[TR]ON

» Buğra Milat - Mekanımız Cehennem
sagopa konuşuyor I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 11:25 am tarafından PA[TR]ON

» cash flow dostum yok
sagopa konuşuyor I_icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 3:29 pm tarafından PA[TR]ON

» cash flow sosyetenin piçi
sagopa konuşuyor I_icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 3:28 pm tarafından PA[TR]ON

» cash flow dur dedik bak
sagopa konuşuyor I_icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 3:27 pm tarafından PA[TR]ON

En iyi yollayıcılar
PA[TR]ON
sagopa konuşuyor I_vote_lcapsagopa konuşuyor I_voting_barsagopa konuşuyor I_vote_rcap 
KarizmA
sagopa konuşuyor I_vote_lcapsagopa konuşuyor I_voting_barsagopa konuşuyor I_vote_rcap 
JungLePotioN
GizemLi_Boy
Cr4Sh
ajantky
febelsa
LeonTheProf
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 14 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: CarlitoAli

Kullanıcılarımız toplam 97 mesaj attılar bunda 69 konu

sagopa konuşuyor

YazarMesaj
PA[TR]ON
Profesyonel Üye
PA[TR]ON

sagopa konuşuyor Empty
MesajKonu: sagopa konuşuyor   sagopa konuşuyor I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 7:36 am

değerli dinleyenlerim,

bana verdiğiniz oylar için ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim.mtv ema töreninde sagopa kajmer salonu yıktı geçti.zaten sahneden gördüğüm kadarıyla neyin ne olduğu belliydi.emre aydın oylamayı kazanan isim oldu.kendisine başarılar dilerim.
ve sizler… durmadan oylar kullandınız verdiğiniz değeri gösterdiniz elhamdülillah.önemli olan o sahnede gördüklerimdi.ben herşeyin farkındayım siz sakın üzülmeyin.muhteşemdiniz.sizlerle gurur duyuyorum.eğer bu bir fan yarışması olsaydı kesin ödül sizlerindi.çünkü sizin sesleriniz herkesin sesini bastırır.bugün şampiyon zaten bizdik.her zaman da biziz.şampiyonu sıkar yarışSmile bu arada şu oyları bir açıklasalardı en azından hem bizim hem fanların içi rahatlardı.ama hiçbir açıklama yapılmadı.böylesi biraz sıkıcı oldu.ben saat 15 ten 24 e kadar orada bekledim.çok yoruldum,ayrıca anlatamayacağım kadar bunaldım.oylama gecesine kadar çok haber yapıldı.sago önde vs gibi.bu durum diğer sanatçı arkadaşlarımız tarafından tepkilendi.gözler nedense üzerime çevrildi.hatta bir ara benim hakkımda şikeci mi bu vs denildi bir takım kişiler tarafından.kısacası bu yarışma benim için zaten stressli geçmişti.en azından benim oy vs gibi nedenlerle reklam yaptırmadığım ortaya çıktı.aklandım diyelim.verdiğiniz oylar nereye gitti? bu sorunun cevabını ben de bilemiyorum çünkü kimin ne kadar oy aldığını ancak görevliler bilebilir.yarışma bitti ben hala bilmiyorum siz düşünün.bir berraklık yok.iyisimi bütün bu olanları unutun.ve söylediğim gibi üzülmeyin.ben sizleri teskin etmek için böyle bir yazı yazma gereği duydum.çok emek verdiniz.hissetmem yeterliydi.görev tamamlandı.
saygılar sevgiler hepinize….
https://raplife.forumdizini.com

sagopa konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SAGOPA KAJMER
» SaGoPa KaJMeR - Baytar Klip
» Kolera-Sagopa Kajmer Soğuk Kuvvet